PALMES BEAUTY İLE

İçten Dışa Yenilik Başlasın...

Ürünleri Keşfet

Tüm ürünlerimizi incelemek için...

Hemen İletişime Geç

Aklınıza takılan tüm sorunlar için...

PALMES BEAUTY

Bir Güzellik Hikayesi

Biz güzelliğin içten başlayıp dışarıya doğru olduğunu düşünenlerin tarafındayız.

Bu yüzden cildimizin temel ihtiyaçlarını olması gerektiği gibi karşıladığımızda güzellik zaten gelecektir. Bu yüzden yıllar önce başlayan Ar-Ge’miz nihayet son buldu ve artık hazırız.

Palmes Beauty olarak özel geliştirdiğimiz formülle artık gençliğin ve sağlıklı bakımın kaliteli orijinal hammadde ile dünyanın en kaliteli ürünlerini üretmek için bu yola ilk adımımızı attık.

Murat Başaran ve Alkım Bozkurt’un önderliği ile başlayan bu güzellik hikayesini yazmak için çok bekledik. Hadi biraz detaylara bakalım mı?

 

Adımızı nereden aldık mesela? Yaşadıkları yer olan Palm Jumeriah adasından esinlenerek Palmes Beauty oldu. Palm ve Palmiyelerden gelen gizli bir formülde olduğunuz tam burada belirtmek çok doğru olacak.

Amacımız bu markayı büyütmek ve bir dünya markası haline getirmek ve bunun için çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Dubai’nin yanında Türkiye ve hatta dünya pazarına girerek bir Türk markasının dünya çapında nasıl bir bilinirlik kazanacağını hep birlikte göreceğiz.

Ürünlerimizin içeriği konusunda yapılan Ar-Ge çalışmalarının yanında, ambalaj ve tasarımları konusunda de hem dünyanın hem Türkiye’nin en ünlü tasarımcılarıyla yapılan görüşmeler sonucunda bir karara vardık.

Uzun araştırmalar sonucunda, uzman ekibimiz ile birlikte mükemmel ürünlerimizi tasarlamayı başardık. Ucuz ve ikinci sınıf ürünler kullanılarak yapılan diğer ürünlerin aksine tüm şişelerimizde özel ve en etkili hammaddeleri kullanıyor, gençleşmenin formülünü sizlere altın tepside sunuyoruz ve sunmaya devam edeceğiz.

Yeni gelişen teknolojileri sürekli takip ederek ürünlerimizi güncel tutuyor, tüm ürünlerimizi sıkı bir kalite standartları testine tabi tutuyor, etkinliği yüzde yüz kanıtlanmamış hiçbir formülü seri üretime geçirmiyoruz.

Sizlerden aldığımız geri dönüşler sayesinde amacımız formülümüzü sürekli güncel tutarak ve en kaliteli hammaddeleri tedarik ederek sektörün öncüsü olmaktır.

Hem ülke çapında hem de dünya pazarında akla gelen ilk marka olabilmek kendimize koyduğumuz en büyük hedefimizdir. Attığımız adımlar, Ar-Ge yatırımlarımız, harcadığımız uzun mesailer ve bu işe olan aşkımız ile Palmes Beauty markasını zirveye hep birlikte taşıyacağız…

Unutmayın!

“Güzellik İçten Başlar”

PALMES BEAUTY | 2022

PALMES BEAUTY

Önceliğimiz yaşam döngüsüne katkıda bulunmak.

HAYVANLARDA TEST EDİLMEMİŞTİR​

LABORATUVAR ONAYLI​

CRUELTY FREE​

ÇEVRE DOSTU

PALMES BEAUTY - LOOK

Kolajen ürünlerimiz için hazırlanan Look  videomuz sizlerle...

Palmes Beauty: @palmesbeauty
Photographer: @denizbayannalduz
Model: @kayraturkovic
Make up artist: @meralkaftanci
Hair stylist: @ziya.dogannn
Stylist: @egekabasakal
Photography assistant: @ulasergunworks
Assistant: @ibrahimsenoz

İyi seyirler...

Videoyu oynat

PALMES BEAUTY - LOOK

Genç kalmak ve görünmek isteyenlere gelsin...