palmes-beauty-marka

Adını Dubai'de Palm adasından ve palmiyeden alan markamız artık güzellik sektörüne yepyeni bir ürün serisi ile giriş yaptı. 

Vücudumuzun en önemli ihtiyaçlarından kolajen içeriği ile üst düzey kalite ile artık kadınların vaz geçilmez markası olma yolunda adımlarını bir bir atmaya başladı.

Şimdi sizlerde ürünlerimizi keşfedin ve inceleyin. 

Gösterilen sonuç sayısı: 4

Pro Kolajen Göz Altı Kremi

335,00  KDV Dahil
Ultra besleyici göz konsantresi ile tüm göz çevresindeki çizgilerin görünümünü azaltmayı hedefler, kaz ayağı ve kaşlar arasındaki “11” çizgilerinin ve kırışıklıklarının görünümünü azaltır. Göz altında oluşan sıkılık kaybı, şişmiş gözler ve koyu halkalar gibi birden fazla göz çevresi sorununu onarmayı hedefler.

Pro Kolajen Set

725,00  KDV Dahil
Palmes Beauty'den Pro kolajen Yüz Kremi, Pro Kolajen Süt Serum, Pro Kolajen Göz Altı Serumu özel geliştirilmiş yaşlanma karşıtı formülü ile şimdi sizler için hazırlandı.

Pro Kolajen Süt Serum

249,00  KDV Dahil
İçerisinde barındırdığı hyalüronik asit sayesinde cildin kolajen üretimini arttıran onarıcı serum. Sadece tek bir uygulama sonrasında bile gözle görünür etkilere kavuşmanızı sağlar. İlk uygulama sonrasında dahi neme doymuş, daha dolgun bir cilde kavuşabilirsiniz.

Pro Kolajen Yüz Kremi

305,00  KDV Dahil
Palmes Beauty'den beş etkili çok yönlü krem. SPF 20 güneş korumasından, nemlendirmeye, yaşlanma karşıtı etkiden, kırışıklıkları azaltmaya ve cilt lekelerini dengelemeye kadar tüm etki bir arada.